Get Adobe Flash player

Příští zápas A týmu

7. kolo divize C

NE 24.09., 16:30

FK Turnov

FK Kolín

Příští zápas U19

SO 23.9., 9:30

FK Turnov

Jiskra Vratislavice

Příští zápas U15+U13

NE 24.9., 13:00 /14:45

SK Studenec

FK Turnov

Příští zápas U11

NE 24.9., 10:00+11:00

FK Turnov

FK Rumburk

Příští zápas U9

NE 24.9. 9:30+10:15

FK Sedmihorky

FK Turnov

FK Pěnčín-Turnov A

Zemřel turnovský Honza Šťastný

V neděli 22. února náhle zesnul dlouholetý fotbalista, trenér a turnovský funkcionář Honza Šťastný, ve věku nedožitých 69 let.

Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku v pátek 27. února.

 

Příprava vrcholí

Příprava fotbalistů FK Pěnčín-Turnov pokračovala dvěma vítěznými zápasy. Ve středu nejprve porazili 4:0 Železný Brod a v sobotu také jednoznačně přestříleli 6:1 Chrastavu.

FK Pěnčín Turnov - Železný Brod 4:0 (3:0)

Nedávný účastník divize ze Železného Brodu nebyl pro Turnováky nebezpečným soupeřem a rozhodnuto bylo na hřišti v Doubí již po prvním poločase. K vidění byly v podání turnovských fotbalistů i pěkné kombinační akce a konečné vítězství 4:0.

Branky: Hurt, Petřík, Poláček, Šulc. Sestava FKP Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek, Novotný, Beníšek - Randák, Kunst - Korček, Petřík, Hurt - Poláček. Střídali Veber, Šulc, Bernát, Šteffan.

FK Pěnčín Turnov - Chrastava 6:1 (4:0)

Trenérovi Turnova Josefu Petříkovi chyběli ze stabilní sestavy Bernát, Beníšek, Novotný nebo Finklár, takže se na umělém hřišti v Liberci-Harcově hodila liberecká výpomoc o Mudru, Karišika, Papouška a další hráče. Druhý tým krajského přeboru - Chrastava se více do hry dostala až ve druhé části, kdy Turnovští polevili při vedení 4:0. Chrastavští si vytvořili několik šancí z brejků, ale jedinou z nich proměnil z penalty Rozmajzl. Divizní tým měl šancí možná na deset gólů, ale nakonec skončilo utkání 6:1.

Branky: Hurt, Papoušek, Mudra, Polívka, Poláček, Jánošík - Rozmajzl z penalty. Sestava FKP Turnov: Lukač - Mudra, Karišik, Šimek, Jánošík - Tvrdý, Korček, Papoušek, Hurt - Šulc, Polívka. Střídali Hyka, Veber, Matoušek, Zítka, Poláček, Petřík.

Dalším přípravným utkáním FKP Turnov bude v sobotu 28. února Hrádek nad Nisou, což už bude generálka před jarním vstupem do divize.

Zdroj: Naše Pojizeří

 

Hlasujte o "Nejlepšího sportovce Města Turnov"

Anketa o nejlepšího sportovce Turnova se koná již po třiadvacáté! Prestižní anketu vyhlašuje Sportovní rada města Turnova a technicky ji zajišťuje Středisko pro volný čas – Žlutá ponorka. Nominace jsou rozděleny do sedmi vyhlašovaných kategorií: nejlepší sportovec loňského roku, sportovní naděje do 14 a do 18 let, družstva mládeže a dospělých, trenér a sportovní akce roku. Sportovní legendy města jsou zapisovány do Zlaté knihy turnovského sportu. Hlavní myšlenkou celého počínání je propagovat nejen úspěchy turnovských sportovců a nadějí, ale především poukázat na sport jako smysluplné využití volného času. O korunku pro nejlepšího sportovce Turnova za rok 2014 se uchází 16 nominovaných (viz tento odkaz). O konečném umístění rozhoduje odborná porota, o Ceně veřejnosti hlasují čtenáři TvA.

Hlasujte prosím zde pro svého favorita.

 

FK Pěnčín-Turnov v přípravě přestřílel Bozkov

Příprava fotbalistů FKP Turnov na jarní část divize pokračovala na umělé trávě v Jičíně utkáním s Bozkovem. Výrazně oslabený soupeř turnovské hráče tentokrát moc neprověřil a výsledkem byla jasná výhra 9:1.

FK Pěnčín-Turnov - Sokol Bozkov 9:1 (5:0)

Turnovský tým byl až na absence Papouška a zraněného Bárty téměř kompletní, zato soupeř nedal dohromady ani 11 hráčů, takže jim vypomohli ještě Šteffan a Šimek z turnovského týmu. Už po poločase byl stav 5:0, takže o výsledku nebylo co řešit. „Dokázali jsme sice vstřelit hodně gólů, ale tento soupeř nás opravdu moc neprověřil," dodal k utkání hrající trenér FKP Turnov Josef Petřík.

Branky Turnova: Bernát 3, Šulc 3, Poláček, Tvrdý, Kunst. Sestava FK Pěnčín-Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek, Matoušek, Kratochvíl - Finklár, Randák, Beníšek, Bernát - Dlouhý, Šulc.

V dalších přípravných utkáních čeká na turnovské fotbalisty už ve středu 18. 2. v Doubí Železný Brod a v sobotu 21. 2. v Liberci Chrastava.

 

Rozpačité výkony z dvojutkání s ligovými dorosty

Dalšími dvěma zápasy pokračovali v přípravě fotbalisté FK Pěnčín-Turnov. Ve středu porazili 3:2 dorost Baumitu Jablonec, ale v sobotu naopak vysoko 1:5 podlehli dorostu Slovanu Liberec


Baumit Jablonec U19 - FKP Turnov 2:3 (1:0)

Už v prvním poločase si hosté vytvářeli hodně šancí, ale nedokázali je proměňovat, takže prohrávali. Ve druhém poločase přišlo zlepšení v efektivitě při zakončení, ale k vidění byly i hezké akce. „S tímhle utkáním jsem byl spokojený, byl vidět náš posun i kvalita," dodal k utkání trenér Turnova Josef Petřík.

Branky Turnova: Hurt 2, Beníšek. Sestava Turnova: Hyka - Tvrdý, Šteffan, Šimek, Veber - Finklár, Randák, Kunst, Bernát - Šulc, Poláček. Střídali Matoušek, Kratochvíl, Beníšek, V. Hurt, Korček.

Slovan Liberec U19 - FKP Turnov 5:1 (2:1)

Někteří turnovští hráči dostali volno, takže na trávník vyběhla spíš kombinovaná sestava s B týmem, přesto je prohra nečekaná. Hosté přitom měli dobrý vstup do utkání, dokonce od 2. minuty vedli brankou Dlouhého, ale pak je domácí přehrávali.

„Hráči málo bojovali a špatně řešili některé herní situace. Pět gólů dostat od dorostu by bylo špatným výsledkem i pro naši rezervu," byl tentokrát nespokojený trenér Petřík.

Branka Turnova: Dlouhý. Sestava Turnova: Semenský - Macháče, Šimek, Novotný, Tvrdý - Finklár, Kunst, Korček, Hurt - Poláček, Dlouhý. Střídali Matoušek, Beníšek, Veber.

V dalším utkání čeká na hráče ze srdce Českého ráje v sobotu 14. února Bozkov na hřišti v Jičíně.

Zdroj: Naše Pojizeří

 
Více článků...

Ostatní zápasy

7. kolo (23. - 24.9.)

SO 10:15

Mšeno - Chrastava

Brandýs - Dvůr Králové

SO 16:00

Pardubice B - Letohrad

SO 16:30

Trutnov - Admira Praha

Kratonohy - Vysoké Mýto

Živanice - Vykáň

NE 16:30

Turnov - Kolín

Čáslav - Zbuzany

Tabulka Divize C

Příští kolo

8. kolo (30. 9. - 1. 10.)

SO 10:15

Zbuzany - Pardubice B

SO 16:00

Letohrad - Kratonohy

Vysoké Mýto - Živanice

Chrastava - Trutnov

NE 10:15

Admira - Brandýs

NE 16:00

Kolín - Vykáň

TURNOV - MŠENO

Dvůr Králové - Čáslav

Reklama

Využijte při cvičení doplňky Nutrend a vaše tělo vám bude vděčné.