Get Adobe Flash player

Příští zápas A týmu

22. kolo divize C

NE 22.4., 17:00

FK Kolín

FK Turnov

Příští zápas U19

NE 22.4., 10:00

Ruprechtice/Kr. Studánka

FK Turnov

Příští zápas U15+U13

NE 22.4., 9:30 /11:15

FK Turnov

Hodkovice/Podještědí

hř. Ž. Brod

Příští zápas U11

NE 22.4., 10:00+11:00

VTJ Rapid Liberec

FK Turnov

Rozlosování krajského přeboru starších+mladších žáků

PODZIM 2018

So 26/8 9:00/10:45    FK Slovan Hrádek - FK Turnov 4:6 (4:5) / 6:0 (4:0)

Ne 3/9 9:30/11:15    FK Turnov - SK Jilemnice/Roztoky 13:0 (7:0) / 2:0 (0:0)

So 9/9 9:30/11:15    Arsenal Česká Lípa - FK Turnov 1:1 (1:1) / 9:3 (4:0)

Ne 17/9 9:30/11:15 FK Turnov - TJ Desná 12:0 (9:0) / 1:2 (0:2)

Ne 24/9 13:00/14:45    SK Studenec - FK Turnov 1:3 (0:3) / 7:3 2:1)

Ne 1/10 14:00/15:45 Hodkovice/Podještědí - FK Turnov 1:12 (1:7) / 4:3 (2:3)

Ne 8/10 9:30/11:15   VTJ RAPID Liberec - FK Turnov 2:2 (1:1) / 5:3 (3:0)

So 14/10 9:30/11:15 SK Semily - FK Turnov 3:2 (1:2) / 4:3 (2:2)

Ne 22/10 9:30/11:15 FK Turnov - FC Nový Bor 4:1 (3:1) / 2:4 (1:3)

Ne 5/11 9:30/11:15 FK Turnov - TJ Velké Hamry 16:1 (6:1) / 20:1 (11:1)

JARO 2018

Ne 1/4 9:30/11:15 FK Turnov - Arsenal Česká Lípa 4:2 (3:1) / 2:8 (1:3)

So 7/4 9:30/11:15 TJ Desná - FK Turnov 1:11 (0:7) / 1:6 (1:3)

Ne 15/4 9:30/11:15    FK Turnov – SK Studenec 2:1 (1:0) / 1:5 (0:3)

Ne 22/4 9:30/11:15 FK Turnov - Hodkovice/Podještědí hř. Železný Brod

So 28/4 9:30/11:15 FK Turnov - VTJ RAPID Liberec

Út 1/5 9:30/11:15 FK Sedmihorky - FK Turnov

Ne 6/5 9:30/11:15 FK Turnov - SK Semily hř. Železný Brod

Ne 13/5 9:30/11:15 FC Nový Bor - FK Turnov hř. Mimoň

So 19/5 9:30/11:15 TJ Velké Hamry/FK Jablonec - FK Turnov hř. Zásada

Ne 27/5 9:30/11:15 FK Turnov – Sokol Ruprechtice

So 2/6 9:30/11:15 SK Jilemnice/Sokol Roztoky – FK Turnov

Ne 10/6 9:30/11:15 FK Turnov – FK Sedmihorky

 

Žáci startují v soutěži ve sdruženém týmu s Železným Brodem. Mladší žáci B jsou Železný Brod.

 

 

 

Ostatní zápasy

21. kolo

Mšeno - Admira 4:1

Brandýs - Zbuzany 1:0 np

Trutnov - Dvůr Králové 4:1

Živanice - Kolín 4:5

Pardubice B - Vysoké Mýto 2:3 np

Čáslav - Letohrad 2:1

Kratonohy - Vykáň 3:2

TURNOV - Chrastava 4:2

 

Příští kolo

22. kolo (21. - 22. 4.)

SO 10:15

Letohrad - Pardubice B

Zbuzany - Čáslav

Vykáň - Živanice

SO 17:00

Vysoké Mýto - Kratonohy

Chrastava - Mšeno

NE 10:15

Admira - Trutnov

NE 17:00

Kolín - TURNOV

Dvůr Králové - Brandýs

 

Tabulka Divize C

Anketa

Na jaké příčce bude figurovat náš tým po 30. kole divize?
 

Finanční podpora

 

 

 

 

Na činnost FK Turnov, z.s. přispívá MŠMT, Liberecký kraj a Město Turnov. Děkujeme!

 

Reklama