hřiště Rovensko

FK Pěnčín-Turnov WW – Ďáblice 2:12 (1:4).

DIVIZE ŽEN, SKUPINA B

* FK Pěnčín-Turnov WW – Ďáblice 2:12 (1:4)

Bez několika hráček základní sestavy a silné lavičky neměli domácí příliš nadějí na úspěch, ale začátek překvapil všechny. Po faulu na rychlonohou Kubáčkovou se z pokutového kopu prosadila Kaňová a divoženky nad favoritkami vedly 1:0! Vystřízlivění přišlo záhy, neboť Ďáblicím stačily k obratu zápasu jenom dva rohové kopy a dvě střely z dálky!
Přijatelný výsledek se v druhém poločasu nepodařilo potvrdit a Pražandy si v Pěnčíně otevřely střelnici a defenzíva nestíhala. Světlými body tak byl jen bleskový únik Kubáčkové, která z úhlu napálila tyč a brejk Schmidtové, jejíž koncovka skončila za zády ďáblické gólmanky podruhé.
Přes vysokou prohru tak paradoxem zůstává, že lídr skupiny obdržel z dvaceti odehraných utkání jen 6 branek, z toho celou třetinu jim po vzoru Mladé Boleslavi nastřílely právě Turnovanky! Ty teď čekají dva poslední duely pravdy, venku s posledními Třebestovicemi a doma s Kounicemi, které v případě úspěchu ještě mohou v tabulce přeskočit.

Branky 10. Kaňová (pk), 84. Schmidtová, rozhodčí Mařík, ŽK 0:1, diváků 30. Sestava: Havlíková – Popelková, Drholcová, Kaňová, Červinková  – Kubáčková, Baštová, Jiránková, Pekařová (46. Králová), Bartošová – Schmidtová.

Ostatní výsledky: Všestudy – Třebestovice 16:0, Ml. Boleslav – Kounice 8:0, J. Lhota – Hradištko 1:1, Tuklaty – Dukla B 1:2, Poděbrady – Mn. Hradiště 7:0

1. SK Ďáblice   20  19  1   0   156:6   58
2. Bohemia Poděbrady  20  14  4   2   77:16   46
3. DFK Mladá Boleslav  20  13  3   4   78:25   42
4. Dukla Praha B   20  11  4   5   80:33   37
5. Čechie Tuklaty   20  12  0   8   59:29   36
6. DFK Mnichovo Hradiště  20  11  0   9   77:56   33
7. Viktoria Všestudy  20  10  3   7   64:31   33
8. Meteor Hradištko I.  20   8   2  10  58:60   26