Get Adobe Flash player

Příští zápas A týmu

22. kolo divize C

NE 22.4., 17:00

FK Kolín

FK Turnov

Příští zápas U19

NE 22.4., 10:00

Ruprechtice/Kr. Studánka

FK Turnov

Příští zápas U15+U13

NE 22.4., 9:30 /11:15

FK Turnov

Hodkovice/Podještědí

hř. Ž. Brod

Příští zápas U11

NE 22.4., 10:00+11:00

VTJ Rapid Liberec

FK Turnov

9. kolo: MFK Trutnov - FKT 2:2 (2:1), 5:4 po pen.

Sestava: Hyka – Šimek, Novotný, Kordík, Beníšek - Š. Havel, Horák, Petrák, Cigánek – Papoušek - Houžvička
Střídali Tvrdý, Dlouhý a P. Havel


K utkání do Trutnova jsme odjížděli s cílem bodovat. Dobrou zprávou byl také zlepšený zdra-votní stav Kuby Kordíka a Vojty Tvrdého.
Utkání opět začalo naší chybou. Po rychlém rozehrání volného kopu se míč dostal k Matějkou, který již ve 4. minutě vstřelil branku - 1:0. Naši hráči se tentokrát nemuseli dlouho trápit, neboť v 15. minutě po pěkné akci a centru Štěpána Havla vstřelil vyrovnávající branku Míra Petrlák - 1:1. Naši hráči převzali iniciativu a byli lepšími než domácí. Bohužel další smůlu jsme si vybrali v 36. minutě, kdy po nakopnutém míči Kejzlar prodloužil hlavou míč na naší branku. Míra Hyka stačil vyrazit míč pouze do brankové konstrukce a od jeho zad se míč odrazil do naší branky - 2:1. První poločas se dohrával v trochu vypjaté atmosféře, kdy se naši hráči začali věnovat diskuzím s rozhodčími.
Druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším družstvem. Naše akce byly nebezpečnější. V 67. minutě se na levé straně uvolnil Tomáš Beníšek a prostřelil zaskočeného brankáře Šťastného - 2:2. Další akce bohužel již nevedly ke vstřelení branky. Na konci hrací doby došlo k složité situaci, kdy střelu na branku zastavila ruka domácího hráče. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako dovolenou hru (nastřelená ruka). Bohužel někteří naši hráči opět začali diskutovat s rozhodčím a ztratili patřičnou koncentraci. Utkání dospělo do nerozhodného stavu a ke kopům ze značky pokutového kopu. Až do čtvrté série bylo vše vyrovnané. Naše kopy proměnili Papoušek, Cigánek i Beníšek. Ke čtvrtému kopu se postavil Matěj Horák, kterému se tentokrát pokutový kop nepodařil a trefil brankáře domácích. Poslední pokutový kop proměnil Míra Petrlák, ale protože domácí se nemýlili ani jednou, odjížděli jsme z Trutnova pouze s jedním bodem.

 

Ostatní zápasy

21. kolo

Mšeno - Admira 4:1

Brandýs - Zbuzany 1:0 np

Trutnov - Dvůr Králové 4:1

Živanice - Kolín 4:5

Pardubice B - Vysoké Mýto 2:3 np

Čáslav - Letohrad 2:1

Kratonohy - Vykáň 3:2

TURNOV - Chrastava 4:2

 

Příští kolo

22. kolo (21. - 22. 4.)

SO 10:15

Letohrad - Pardubice B

Zbuzany - Čáslav

Vykáň - Živanice

SO 17:00

Vysoké Mýto - Kratonohy

Chrastava - Mšeno

NE 10:15

Admira - Trutnov

NE 17:00

Kolín - TURNOV

Dvůr Králové - Brandýs

 

Tabulka Divize C

Anketa

Na jaké příčce bude figurovat náš tým po 30. kole divize?
 

Finanční podpora

 

 

 

 

Na činnost FK Turnov, z.s. přispívá MŠMT, Liberecký kraj a Město Turnov. Děkujeme!

 

Reklama