NE 22.4., 10:00

Hodkovice/Podještědí

hř. Ž. Brod

VTJ Rapid Liberec

9. kolo: MFK Trutnov - FKT 2:2 (2:1), 5:4 po pen.

Sestava: Hyka – Šimek, Novotný, Kordík, Beníšek - Š. Havel, Horák, Petrák, Cigánek – Papoušek - Houžvička
Střídali Tvrdý, Dlouhý a P. Havel

K utkání do Trutnova jsme odjížděli s cílem bodovat. Dobrou zprávou byl také zlepšený zdra-votní stav Kuby Kordíka a Vojty Tvrdého.
Utkání opět začalo naší chybou. Po rychlém rozehrání volného kopu se míč dostal k Matějkou, který již ve 4. minutě vstřelil branku - 1:0. Naši hráči se tentokrát nemuseli dlouho trápit, neboť v 15. minutě po pěkné akci a centru Štěpána Havla vstřelil vyrovnávající branku Míra Petrlák - 1:1. Naši hráči převzali iniciativu a byli lepšími než domácí. Bohužel další smůlu jsme si vybrali v 36. minutě, kdy po nakopnutém míči Kejzlar prodloužil hlavou míč na naší branku. Míra Hyka stačil vyrazit míč pouze do brankové konstrukce a od jeho zad se míč odrazil do naší branky - 2:1. První poločas se dohrával v trochu vypjaté atmosféře, kdy se naši hráči začali věnovat diskuzím s rozhodčími.
Druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším družstvem. Naše akce byly nebezpečnější. V 67. minutě se na levé straně uvolnil Tomáš Beníšek a prostřelil zaskočeného brankáře Šťastného - 2:2. Další akce bohužel již nevedly ke vstřelení branky. Na konci hrací doby došlo k složité situaci, kdy střelu na branku zastavila ruka domácího hráče. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako dovolenou hru (nastřelená ruka). Bohužel někteří naši hráči opět začali diskutovat s rozhodčím a ztratili patřičnou koncentraci. Utkání dospělo do nerozhodného stavu a ke kopům ze značky pokutového kopu. Až do čtvrté série bylo vše vyrovnané. Naše kopy proměnili Papoušek, Cigánek i Beníšek. Ke čtvrtému kopu se postavil Matěj Horák, kterému se tentokrát pokutový kop nepodařil a trefil brankáře domácích. Poslední pokutový kop proměnil Míra Petrlák, ale protože domácí se nemýlili ani jednou, odjížděli jsme z Trutnova pouze s jedním bodem.

Mšeno - Admira 4:1

Brandýs - Zbuzany 1:0 np