NE 22.4., 10:00

hř. Ž. Brod

VTJ Rapid Liberec

FKT - FK Kolín 2:3 (1:2)

Domácí fotbalisté měli dobrý vstup, když v 6. minutě po rohovém kopu Š. Havla hlavou otevřel skóre Horák. Poté měl dvě velké šance Kolín, ale neproměnil je. Po standardce Turnova balon mířil těsně vedle tyče a hned z protiútoku bohužel vyrovnal Janecký. Závěr poločasu domácím hrubě nevyšel, když za minutu ještě dokonal obrat hostů druhým gólem „do šatny" Němeček.

Turnovským trenérům se podařilo o přestávce hráče nabudit, a ti vstoupili do druhé půle aktivněji. Po standardní situaci točené až na branku Papouškem dokázal vyrovnat na 2:2 hlavou Šimek. Pak měli domácí další menší šance, ale bohužel nedokázali pro sebe utkání rozhodnout. V 89. minutě hosté podnikli protiútok, na jehož konci Šourek trefil balon přesně a zajistil Kolínu třetí brankou všechny body.

„Místo jednoho nebo dvou bodů (po případné výhře na penalty - pozn. redakce) nemáme nic. Už s Chrastavou jsme místo tří bodů získali jeden, a to jsou pro nás zbytečně ztracené body. V obou zápasech navíc v samém závěru," samozřejmě nemohl být spokojený trenér Turnova Jaroslav Mencl.

Branky: 6. Horák, 63. Šimek - 44. Janecký, 45. Němeček, 88. Šourek. Rozhodčí: Šimeček - Kyncl, Trojan, ŽK: 0:3. Diváků: 160. Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek, Novotný, Beníšek - Cigánek, Petrlák, Horák, Š. Havel (58. Dlouhý) - Papoušek, Houžvička (76. Benek).

Zdroj: nasepojizeri.cz

Mšeno - Admira 4:1