Get Adobe Flash player

Příští zápas A týmu

7. kolo divize C

NE 24.09., 16:30

FK Turnov

FK Kolín

Příští zápas U19

SO 23.9., 9:30

FK Turnov

Jiskra Vratislavice

Příští zápas U15+U13

NE 17.9., 9:30 /11:15

FK Turnov

TJ Desná

Příští zápas U11

SO 16.9., 10:00+11:00

FC Nový Bor

FK Turnov

Příští zápas U9

NE 17.9. 9:30+10:15

Sokol Rovensko, FK Přepeře

FK Turnov

hřiště Rovensko

Nový ročník divize rozlosován

V sobotu 25. června byl na losovacím aktivu FAČR rozlosován nový ročník divize. Nováčky soutěže budou postupující týmy:

FK Pardubice B (3. místo Pardubického přeboru, rezerva druholigového celku, vrací se po roční odmlce)

Sokol Kratonohy (vítěz Hradeckého přeboru, abmiciózní "sršni" z blízkosti Hradce Králové, exligový útočník Marek Kulič a kanonýr Jiří Kořínek)

Spartak Chrastava (vítěz Libereckého přeboru, další silný nováček této skupiny, v čele s exreprezentantem Jiřím Štajnerem a kanonýrem Jakubem Benešem)

FK Náchod (2. místo Hradeckého přeboru, v jeho řadách od loňska působí Jan Hable (dříve Itálie), dříve stabilní účastník divize, vrací se stejně jako Pardubice po roce)

SS Ostrá (vítěz Středočeského přeboru, nejsilnější krajský přebor v republice, exligový Radek Hochmeister)

FC Přední Kopanina (vítěz Pražského přeboru, loni postup odmítla, do divize se vrací po několika letech, exligisté Tomáš Poláček (Mladá Boleslav, Sparta), Tomáš Pešír)

sestoupivší týmy z ČFL:

FK Kolín

FC Zenit Čáslav (do Čáslavi po sezóně přešlo několik hráčů ze Suchdoly, včetně trenéra Truksy)

Soutěž odstartuje o druhém srpnovém víkendu, do Turnova přijede Přední Kopanina

Rozlosování příštího ročníku ČFL podle účastnických čísel:
1 - Sportovní sdružení Ostrá, 2 - TJ Dvůr Králové nad Labem, 3 - TJ Spartak Chrastava, 4 - FK Pěnčín-Turnov, 5 - FK Náchod, 6 - Sparta Kutná Hora, 7 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, 8 - FK Čáslav, 9 - FK Pardubice B, 10 - TJ Sokol Kratonohy, 11 - TJ Sokol Živanice, 12 - MFK Trutnov, 13 - FC Přední Kopanina, 14 - SK Vysoké Mýto, 15 - FK Letohrad, 16 - FK Kolín.

1. kolo (13.-14. 8.)

Ostrá - Kolín

Dvůr Králové - Letohrad

Chrastava - Vysoké Mýto

Turnov - Přední Kopanina

Náchod - Trutnov

Kutná Hora - Živanice

Ústí n/O - Kratonohy

Čáslav - Pardubice B

Program našeho týmu:
D - PŘEDNÍ KOPANINA
V - Vysoké Mýto
D - LETOHRAD
V - Ostrá
D - DVŮR KRÁLOVÉ
V - Chrastava
D - KOLÍN
D - NÁCHOD
V - Kutná Hora
D - ÚSTÍ N/O
V - Čáslav
D - PARDUBICE B
V - Kratonohy
D - ŽIVANICE
V - Trutnov

 

Ostatní zápasy

6. kolo (16. - 17.9.)

SO 10:15

Vykáň - Kratonohy 4:3 po PK

Zbuzany - Brandýs 7:1

SO 16:30

Vysoké Mýto - Pardubice B 1:2

Chrastava - Turnov 4:3 po PK

Letohrad - Čáslav 2:1

NE 10:15

Admira Praha - Mšeno 1:3

NE 16:30

Dvůr Králové - Trutnov 0:1

Kolín - Živanice 1:2

Tabulka Divize C

Příští kolo

7. kolo (23. - 24.9.)

SO 10:15

Mšeno - Chrastava

Brandýs - Dvůr Králové

SO 16:00

Pardubice B - Letohrad

SO 16:30

Trutnov - Admira Praha

Kratonohy - Vysoké Mýto

Živanice - Vykáň

NE 16:30

Turnov - Kolín

Čáslav - Zbuzany

Reklama

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich