FK Sedmihorky

FK Turnov

Živanice – Pěnčín-Turnov 4:2

Živanice – Pěnčín-Turnov 4:2 (2:1)

Na útulném živanickém stadionu se potkaly dva kolektivy vyznačující se technickým fotbalem, a ten začal přinášet ovoce už v prvním poločase. Domácí byli zpočátku lepším týmem a už do půlhodiny si vypracovali dvoubrankový náskok. Nejprve se prosadil expardubický středopolař Hundák, po něm překonal Hyku Milan Ujec, jenž loni hájil barvy Dvora Králové. S hosty to nevypadalo dobře, hned ve 34. minutě ale snížil Papoušek a rázem bylo zase o co hrát (2:1).

Po přestávce Turnovští usilovali o vyrovnání, byl to ale znovu Ujec, kdo nasměroval domácí celek k vítězství. Živanice se ale přesto musely o tři body strachovat. Hrající trenér Petřík totiž minutu před koncem snížil, následně však ještě větší drama odmítl čtvrtou brankou Polák.

Fakta – branky: 29. a 70. M. Ujec, 17. Hundák, 90. Polák – 34. Papoušek, 89. Petřík

Rozhodčí: Kazda

ŽK: Bez karet.

Diváci: 50.

FK Pěnčín-Turnov: Hyka – Randák (71. Moravec), Šimek, Novotný, Kratochvíl (46. Dlouhý) – Tvrdý, Beníšek, Petřík, Matoušek (30. Drahoňovský) – Bárta, Papoušek

Zdroj: Krkonošský deník