SK Studenec

FK Rumburk

FK Sedmihorky

FK Pěnčín Turnov - Olympia Hradec Králové

V neděli 9. srpna sehráli hráči divizního FK Pěnčín-Turnov na domácím hřišti první divizní utkání nového ročníku. A na úvod sezony proti nim stál soupeř s velkými ambicemi. Hradecká Olympie má ve svém kádru mimo jiné i nedávné opory dnes již druholigového Hradce (Poděbradský, Rolko, Klapka) a jak hned naznačila, nebude se v soutěži chovat jako bojácný nováček.

Do Turnova si svěřenci dalšího bývalého ligisty Michala Lesáka přijeli pro tři body a už po prvním poločase bylo zřejmé, že jim plány vyjdou. Neuplynula ani čtvrthodina hry, když zaúřadoval již zmiňovaný Klapka, centrem oslovil slovenského útočníka Očovana a Hyka poprvé lovil míč ze sítě. Za dalších 14 minut se Olympia prosadila svou nebezpečnou zbraní a po standardní situaci se v šestnáctce „uklonil" více než dvoumetrový Rolko – 0:2.

Až za tohoto stavu se ke slovu dostali i domácí. Náznak šance gólem Cigánka neskončil, Tvrdý před pauzou branku přestřelil a podobně dopadly ve druhé půli i šance Papouška a Bárty. Soupeř si vítězství zkušeně pohlídal.
Zdroj: http://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/divize-golove-a-bodove-uradoval-pouze-trutnov-20150809.html

Josef Petřík (Pěnčín-Turnov): „Nepropadáme panice, vítězství velmi kvalitního soupeře bylo zasloužené, ačkoliv jsme obdrželi velmi laciné góly. Druhý poločas byl kvalitní i z naší strany.

Na snímku v modrobílém dresu bojuje turnovský Bárta

Branky: 14. Očovan, 28. Rolko

Rozhodčí: Kříž

ŽK: 3:0

Diváků: 200

FK Pěnčín Turnov: Hyka - Mudra, Šimek, Novotný, Kratochvíl (60. Drahoňovský) - Tvrdý (75. Moravec), Beníšek, Petřík, Papoušek, Cigánek (80. Dlouhý) - Bárta

Zdroj: Karel Vodrážka, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Sport TvA, Krkonošský deník

8. kolo (30. 9. - 1. 10.)

Zbuzany - Pardubice B

Letohrad - Kratonohy